Pohár malotřídních škol v lehké atletice Hořátev

V pátek 13.6.2014 jsme se zúčastnili závodů v lehké atletice. Žáci závodili v disciplínách běh na 50 metrů, 3. – 5.ročník 60 metrů, běh na 400 metrů, skok daleký a hod. Soupeřily mezi sebou 1. a 2. ročník, 3. a 4. ročník a 5.ročník samostatně. Chlapci a dívky soutěžili zvlášť. Každý jednotlivec získal body pro svou třídu za umístění na 1. až 6. místě. Po sečtení bodů se naše škola umístile na 7. místě. Vzhledem k tomu, že jsme neobsadili všechny kategorie, lepší výsledek se nedal očekávat. V jednotlivcích se podařilo „stoupnout na bednu“ Lukáši Bacílkovi, který získal 3.místo v běhu na 60 metrů, a Pavlu Prejskovi za 1.místo v hodu.

Všichni zúčastnění podali skvělé výkony, a přestože nezvítězili, zaslouží si velkou pochvalu. Díky za vzornou reprezentaci školy.

Mgr. Jandová

Podívejte se na fotogalerii na rajčeti nebo zde:

Atletika Hořátev 13.6 (1)
64 položka(ek) « 1 z 64 »
This entry was posted in Nezařazené. Bookmark the permalink.